Firma

Firma

 

Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO Bydgoszcz SA dostarcza kompleksowe systemy i usługi informatyczne od blisko 50-ciu lat. Jest jednym z najbardziej doświadczonych dostawców rozwiązań informatycznych w kraju. Od 2013 roku należy do grupy kapitałowej Asseco Poland SA, wiodącego dostawcy oprogramowania własnego na rynku europejskim.

Nasze kluczowe kompetencje to:

 • dedykowane systemy i usługi dla sektora państwowych instytucji ubezpieczeń społecznych,
 • rozwiązania wspierające zarządzanie przedsiębiorstw, instytucji i jednostek administracji publicznej,
 • outsourcing IT - oferowanie mocy obliczeniowej i funkcjonalności profesjonalnego Centrum Danych.

Oferujemy:

 • dedykowane aplikacje internetowe dla firm i administracji:
  projektujemy i dostarczamy nowoczesne portale i wortale – od prostych wortali informacyjnych i branżowych po rozbudowane portale korporacyjne, a także dedykowane aplikacje realizujące usługi elektroniczne,
 • zintegrowane systemy klasy ERP dla przedsiębiorstw:
  projektujemy, rozwijamy, dostarczamy i wdrażamy zintegrowane systemy zarządzania procesami biznesowymi przedsiębiorstw i instytucji,
 • usługi programistyczne:
  projektujemy i budujemy dedykowane aplikacje usprawniające wybrane procesy w organizacji klienta, które powstają w oparciu o indywidualne potrzeby zgodnie z modelem biznesowym jego firmy.

Naszym celem jest dostarczanie usług informatycznych swoim klientom z zachowaniem najwyższej jakości i zasad bezpieczeństwa informacji, dlatego wprowadziliśmy uznane na świecie standardy zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji w oparciu o normy PN-EN ISO 9001 oraz ISO/IEC 27001.

Ponadto, stosujemy praktyki zgodne z uznanym światowym kodeksem dobrych wzorców ITIL, co jest wyrazem zwrócenia się w kierunku udokumentowanego modelu usługowego realizacji misji polegającej na dostarczaniu sprawdzonych, wydajnych i pewnych informatycznych rozwiązań instytucjonalnych, ich doskonaleniu oraz dążeniu do zaspokajania zmieniających się wymagań klientów – zewnętrznych i wewnętrznych.

Więcej o ZETO Bydgoszcz SA.